Przegląd
Specyfikacja
A043FW03 V1

A043FW03 V1 Podstawowe informacje
| panel model | A043FW03 V1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| A043FW03 V1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | A043FW03 V.1 |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | Customized for TomTom |
A043FW03 V1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 128 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 7%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 98.7×57.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.05±0.2 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
A043FW03 V1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 17/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| Biała odmiana | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
A043FW03 V1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
A043FW03 V1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 10S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Żywotność lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 32±3V |
| Prąd lampy | 22/24mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 704/840mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
A043FW03 V1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 11/13mA (Typ./Max.)(IDD) |
| Zużycie energii panelu | 32/43mW (Typ./Max.)(PDD) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | GND≤VIL≤0.3VDDIO; 0.7VDDIO≤VIH≤VDDIO |
| Typ interfejsu | FPC |
