AA050ME01--T1

| panel model | AA050ME01--T1 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AA050ME01--T1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm |
| Zarys | 118.5×77.8×6.5 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/65/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AA050ME01--T1.
Mitsubishi AA050ME01--T1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA050ME01--T1 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA050ME01--T1 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA050ME01--T1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050ME01--T1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA050ME01--T1 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA050ME01--T1 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA050ME01--T1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AA050ME01--T1"
- Mitsubishi AA050ME01--T1
- Arkusz danych AA050ME01--T1
- Obraz AA050ME01--T1
- Cena AA050ME01--T1
- Dystrybutor AA050ME01--T1
