AA070ME01CDA11

| panel model | AA070ME01CDA11 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01CDA11 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Aktywny obszar (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Luminancja | 800 (Typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobry widok na | - |
| Głębia koloru | 262K/16.7M 54% (CIE1931) |
| Masa | 350g |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 189.8 × 129.7 × 14.6 (H×V×D) |
| Leczenie | Clear, Hard coating (5H) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Odpowiedź | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Podświetlenie | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Typ sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AA070ME01CDA11.
Mitsubishi AA070ME01CDA11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA070ME01CDA11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA070ME01CDA11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA070ME01CDA11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01CDA11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AA070ME01CDA11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AA070ME01CDA11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AA070ME01CDA11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AA070ME01CDA11"
- Mitsubishi AA070ME01CDA11
- Arkusz danych AA070ME01CDA11
- Obraz AA070ME01CDA11
- Cena AA070ME01CDA11
- Dystrybutor AA070ME01CDA11

