AM-320240L2TMQW-B7H-F

| panel model | AM-320240L2TMQW-B7H-F |
|---|---|
| Zespół Marka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240L2TMQW-B7H-F cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI , 54 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F.
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F pdf lub szczegółowej specyfikacji AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F lub innych wyświetlaczy LCD AMPIRE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AMPIRE Dystrybutor AM-320240L2TMQW-B7H-F na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F pdf lub szczegółowej specyfikacji AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F lub innych wyświetlaczy LCD AMPIRE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AMPIRE Dystrybutor AM-320240L2TMQW-B7H-F na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AM-320240L2TMQW-B7H-F"
- AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F
- Arkusz danych AM-320240L2TMQW-B7H-F
- Obraz AM-320240L2TMQW-B7H-F
- Cena AM-320240L2TMQW-B7H-F
- Dystrybutor AM-320240L2TMQW-B7H-F

