AM-800480-050D

| panel model | AM-800480-050D |
|---|---|
| Zespół Marka | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm |
| Zarys | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Amson AM-800480-050D.
Amson AM-800480-050D są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Amson AM-800480-050D pdf lub szczegółowej specyfikacji Amson AM-800480-050D lub innych wyświetlaczy LCD Amson, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Amson Dystrybutor AM-800480-050D na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Amson AM-800480-050D pdf lub szczegółowej specyfikacji Amson AM-800480-050D lub innych wyświetlaczy LCD Amson, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Amson Dystrybutor AM-800480-050D na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- Arkusz danych AM-800480-050D
- Obraz AM-800480-050D
- Cena AM-800480-050D
- Dystrybutor AM-800480-050D
