AMC162A

| panel model | AMC162A |
|---|---|
| Zespół Marka | Amson |
| Descrition | STN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| płyta | STN-LCD |
| AMC162A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Wyświetl czcionki | 5×7 dots + cursor |
| Rozmiar postaci | 2.96×5.56 mm |
| Character Pitch | 3.55×5.94 mm |
| Aktywny obszar | 56.2×11.5 mm |
| Obszar bezel | 64.0×16.0 mm |
| Zarys | 80×36×12.7 mm |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | |
| Typ lampy | YG-LED |
| Interfejs sygnału | 8-bit parallel , 16 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Amson AMC162A.
Amson AMC162A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Amson AMC162A pdf lub szczegółowej specyfikacji Amson AMC162A lub innych wyświetlaczy LCD Amson, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Amson Dystrybutor AMC162A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Amson AMC162A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Amson AMC162A pdf lub szczegółowej specyfikacji Amson AMC162A lub innych wyświetlaczy LCD Amson, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Amson Dystrybutor AMC162A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AMC162A"
- Amson AMC162A
- Arkusz danych AMC162A
- Obraz AMC162A
- Cena AMC162A
- Dystrybutor AMC162A
