Przegląd
Specyfikacja
AT070TN82 V.1

AT070TN82 V.1 Podstawowe informacje
| panel model | AT070TN82 V.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070TN82 V.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -30 ~ 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 85 °C |
AT070TN82 V.1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 133 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Waga | 170g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 155.15×94.20 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 165×104 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 5.5/6.3 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
AT070TN82 V.1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
AT070TN82 V.1 Cecha Electronics
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Całkowite zużycie energii | 2.111W (Typ.) |
| Kontroler czasu (T-CON) | Need external T-CON |
AT070TN82 V.1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S9P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 9.3±0.6V |
| Prąd lampy | 170/180/220mA (Min./Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 1.674W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
AT070TN82 V.1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 5.0/40.0/0.2/0.2mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Zużycie energii panelu | 0.437W (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | FPC |
