AT080TN03 V.8

| panel model | AT080TN03 V.8 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 V.8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 176.64×99.36 mm |
| Zarys | 192.8×116.9×6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8.
CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor AT080TN03 V.8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor AT080TN03 V.8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT080TN03 V.8"
- CHIMEI INNOLUX AT080TN03 V.8
- Arkusz danych AT080TN03 V.8
- Obraz AT080TN03 V.8
- Cena AT080TN03 V.8
- Dystrybutor AT080TN03 V.8

