B140HTN01.0

| panel model | B140HTN01.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 309.14×173.89 mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B140HTN01.0.
AUO B140HTN01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HTN01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HTN01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HTN01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HTN01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HTN01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HTN01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B140HTN01.0"
- AUO B140HTN01.0
- Arkusz danych B140HTN01.0
- Obraz B140HTN01.0
- Cena B140HTN01.0
- Dystrybutor B140HTN01.0

