Przegląd
Specyfikacja
B140XTN02.5 HW2A

B140XTN02.5 HW2A Podstawowe informacje
| panel model | B140XTN02.5 HW2A |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN02.5 HW2A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
B140XTN02.5 HW2A Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 112 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Waga | 270g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 320.4×205.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.2 (Max.) mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
B140XTN02.5 HW2A Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B140XTN02.5 HW2A Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 3.2W (Max.) |
B140XTN02.5 HW2A Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 2.3W (Max.) |
B140XTN02.5 HW2A Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 333mA (Typ.) |
| Zużycie energii panelu | 0.9W (Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Położenie interfejsu | |
| Interfejs sygnału | STM - MSAK24025P40, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
