B156ZAN02.1

| panel model | B156ZAN02.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN02.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 345.6(W)×194.4(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 367.98(W)×224.61(H) ×3.2(D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 100% (Adobe) |
| Typ lampy | WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Styl kształtu | - |
| Interfejs sygnału | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156ZAN02.1.
AUO B156ZAN02.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156ZAN02.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156ZAN02.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156ZAN02.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156ZAN02.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156ZAN02.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156ZAN02.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156ZAN02.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156ZAN02.1"
- AUO B156ZAN02.1
- Arkusz danych B156ZAN02.1
- Obraz B156ZAN02.1
- Cena B156ZAN02.1
- Dystrybutor B156ZAN02.1
