B156ZAN03.1

| panel model | B156ZAN03.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN03.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Obszar wyświetlania | 344.218(W)×193.622(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 348.22(W)×215.21(H) ×2.6(D) mm |
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 16.7M 100% (Adobe) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | - |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156ZAN03.1.
AUO B156ZAN03.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156ZAN03.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156ZAN03.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156ZAN03.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156ZAN03.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156ZAN03.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156ZAN03.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156ZAN03.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156ZAN03.1"
- AUO B156ZAN03.1
- Arkusz danych B156ZAN03.1
- Obraz B156ZAN03.1
- Cena B156ZAN03.1
- Dystrybutor B156ZAN03.1

