CLAA069LC01XW

| panel model | CLAA069LC01XW |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA069LC01XW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 156.6×81.6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA069LC01XW.
CPT CLAA069LC01XW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA069LC01XW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA069LC01XW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA069LC01XW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA069LC01XW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA069LC01XW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA069LC01XW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA069LC01XW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA069LC01XW"
- CPT CLAA069LC01XW
- Arkusz danych CLAA069LC01XW
- Obraz CLAA069LC01XW
- Cena CLAA069LC01XW
- Dystrybutor CLAA069LC01XW
