CLAA133WA01

| panel model | CLAA133WA01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA133WA01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 293.42×164.97 mm |
| Zarys | 314.1×188.75×3.6 mm |
| Styl kształtu | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA133WA01.
CPT CLAA133WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA133WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA133WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA133WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA133WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA133WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA133WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA133WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA133WA01"
- CPT CLAA133WA01
- Arkusz danych CLAA133WA01
- Obraz CLAA133WA01
- Cena CLAA133WA01
- Dystrybutor CLAA133WA01

