CLAA140WB01

| panel model | CLAA140WB01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 309.399×173.952 mm |
| Styl kształtu | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA140WB01.
CPT CLAA140WB01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA140WB01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA140WB01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA140WB01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA140WB01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA140WB01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA140WB01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA140WB01"
- CPT CLAA140WB01
- Arkusz danych CLAA140WB01
- Obraz CLAA140WB01
- Cena CLAA140WB01
- Dystrybutor CLAA140WB01

