CLAA220UA01A

| panel model | CLAA220UA01A |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.6 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA220UA01A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 464.94×290.587 mm |
| Zarys | 493.7×320.1 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA220UA01A.
CPT CLAA220UA01A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA220UA01A pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA220UA01A lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA220UA01A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA220UA01A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA220UA01A pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA220UA01A lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA220UA01A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA220UA01A"
- CPT CLAA220UA01A
- Arkusz danych CLAA220UA01A
- Obraz CLAA220UA01A
- Cena CLAA220UA01A
- Dystrybutor CLAA220UA01A

