Przegląd
Specyfikacja
CLAG027GG06 BX

CLAG027GG06 BX Podstawowe informacje
| panel model | CLAG027GG06 BX |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG027GG06 BX cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
CLAG027GG06 BX Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Delta |
| Zagęszczenie pikseli | 150 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06125×0.13775 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 58.8×33.06 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 65.37×37.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.0±0.1 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
CLAG027GG06 BX Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 49% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisyjność | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
CLAG027GG06 BX Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Suggest ILI8961 |
|---|
CLAG027GG06 BX Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
