Przegląd
Specyfikacja
CLAG045LH41 AXXA

CLAG045LH41 AXXA Podstawowe informacje
| panel model | CLAG045LH41 AXXA |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG045LH41 AXXA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
CLAG045LH41 AXXA Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 219 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0385×0.1155 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1155×0.1155 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 55.44×98.637 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 58.04×105.077 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.4 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
CLAG045LH41 AXXA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 4.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
CLAG045LH41 AXXA Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Suggest HX8379-C |
|---|
CLAG045LH41 AXXA Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
