Przegląd
Specyfikacja
CLAN050WD61 6XM

CLAN050WD61 6XM Podstawowe informacje
| panel model | CLAN050WD61 6XM |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAN050WD61 6XM cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
CLAN050WD61 6XM Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 294 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.02875×0.08625 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.08625×0.08625 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 62.1×110.4 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 64.9×118.29 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.85 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
CLAN050WD61 6XM Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 4.2% (Typ.)(with APCF) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
CLAN050WD61 6XM Cecha Electronics
| Sterownik IC | Suggest R61318 |
|---|
CLAN050WD61 6XM Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
