CT022TN15

| panel model | CT022TN15 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN15 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 34.848×43.56 mm |
| Zarys | 42.3×57.5 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 55/55/55/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX CT022TN15.
INNOLUX CT022TN15 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT022TN15 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT022TN15 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT022TN15 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN15 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT022TN15 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT022TN15 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT022TN15 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CT022TN15"
- INNOLUX CT022TN15
- Arkusz danych CT022TN15
- Obraz CT022TN15
- Cena CT022TN15
- Dystrybutor CT022TN15
