E549FMK3.C

| panel model | E549FMK3.C |
|---|---|
| Zespół Marka | EDO |
| Descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| płyta | AM-OLED |
| E549FMK3.C cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 68.299×121.421 mm |
| Zarys | 70.66×128.36 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1000) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Built-in RM67191 |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.3/4V (Typ.)(VDDIO/VCI/VBAT) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu EDO E549FMK3.C.
EDO E549FMK3.C są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty EDO E549FMK3.C pdf lub szczegółowej specyfikacji EDO E549FMK3.C lub innych wyświetlaczy LCD EDO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od EDO Dystrybutor E549FMK3.C na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
EDO E549FMK3.C są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty EDO E549FMK3.C pdf lub szczegółowej specyfikacji EDO E549FMK3.C lub innych wyświetlaczy LCD EDO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od EDO Dystrybutor E549FMK3.C na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "E549FMK3.C"
- EDO E549FMK3.C
- Arkusz danych E549FMK3.C
- Obraz E549FMK3.C
- Cena E549FMK3.C
- Dystrybutor E549FMK3.C

