H163QLN01.1

| panel model | H163QLN01.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | AM-OLED ,1.63 inch, 320×320 |
| płyta | AM-OLED |
| H163QLN01.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 29.28×29.28 mm |
| Zarys | 32.08×36.48×1.38 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 103% |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Built-in RM69032 |
| Interfejs sygnału | MIPI (1 data lane) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.0/4.6/3.4V (Typ.)(IOVDD/VDD/ELVDD/ELVSS) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO H163QLN01.1.
AUO H163QLN01.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO H163QLN01.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO H163QLN01.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor H163QLN01.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO H163QLN01.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO H163QLN01.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO H163QLN01.1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor H163QLN01.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "H163QLN01.1"
- AUO H163QLN01.1
- Arkusz danych H163QLN01.1
- Obraz H163QLN01.1
- Cena H163QLN01.1
- Dystrybutor H163QLN01.1

