HV101HD1-1E1

| panel model | HV101HD1-1E1 |
|---|---|
| Zespół Marka | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HV101HD1-1E1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 223.341×125.568 mm |
| Zarys | 234.53×138.97×4.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu HYDIS HV101HD1-1E1.
HYDIS HV101HD1-1E1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HYDIS HV101HD1-1E1 pdf lub szczegółowej specyfikacji HYDIS HV101HD1-1E1 lub innych wyświetlaczy LCD HYDIS, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HYDIS Dystrybutor HV101HD1-1E1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
HYDIS HV101HD1-1E1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HYDIS HV101HD1-1E1 pdf lub szczegółowej specyfikacji HYDIS HV101HD1-1E1 lub innych wyświetlaczy LCD HYDIS, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HYDIS Dystrybutor HV101HD1-1E1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HV101HD1-1E1"
- HYDIS HV101HD1-1E1
- Arkusz danych HV101HD1-1E1
- Obraz HV101HD1-1E1
- Cena HV101HD1-1E1
- Dystrybutor HV101HD1-1E1

