LC185TT6A

| panel model | LC185TT6A |
|---|---|
| Zespół Marka | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC185TT6A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 409.8×230.4 mm |
| Zarys | 421.45×242.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/25/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu PANDA LC185TT6A.
PANDA LC185TT6A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty PANDA LC185TT6A pdf lub szczegółowej specyfikacji PANDA LC185TT6A lub innych wyświetlaczy LCD PANDA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od PANDA Dystrybutor LC185TT6A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
PANDA LC185TT6A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty PANDA LC185TT6A pdf lub szczegółowej specyfikacji PANDA LC185TT6A lub innych wyświetlaczy LCD PANDA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od PANDA Dystrybutor LC185TT6A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC185TT6A"
- PANDA LC185TT6A
- Arkusz danych LC185TT6A
- Obraz LC185TT6A
- Cena LC185TT6A
- Dystrybutor LC185TT6A

