Przegląd
Specyfikacja
LC215DTBA

LC215DTBA Podstawowe informacje
| panel model | LC215DTBA |
|---|---|
| Zespół Marka | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC215DTBA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC215DTBA Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 102 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| Waga | 570g |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 487.54×282.91 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.83 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC215DTBA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Transmisyjność | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LC215DTBA Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LC215DTBA Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
LC215DTBA Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 0.9/1.0A (Typ./Max.) |
| Zużycie energii panelu | 4.5/5.0W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | STM - MSCKT2407P30HB, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
