Przegląd
Specyfikacja
LC390TA1A

LC390TA1A Podstawowe informacje
| panel model | LC390TA1A |
|---|---|
| Zespół Marka | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 40 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| Waga | 1.68±0.1Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.34 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC390TA1A Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Transmisyjność | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LC390TA1A Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LC390TA1A Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
LC390TA1A Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
