Przegląd
Specyfikacja
LM156LF1L01

LM156LF1L01 Podstawowe informacje
| panel model | LM156LF1L01 |
|---|---|
| Zespół Marka | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF1L01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | eDP1.2 |
LM156LF1L01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 141 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 359.5×323.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.2 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM156LF1L01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Biała odmiana | 1.3/1.5 (Typ./Max.)(13 points) |
| Transmisyjność | 6.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LM156LF1L01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LM156LF1L01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 10K(Typ.) (Hours) |
| Sterownik lampy | 180mA (Typ.) |
LM156LF1L01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | eDP |
|---|---|
| Klasa sygnału | eDP (2 Lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 180/290mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-030E-66, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
