Przegląd
Specyfikacja
LP154WE3-TLAV

LP154WE3-TLAV Podstawowe informacje
| panel model | LP154WE3-TLAV |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154WE3-TLAV cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | LP154WE3 (TL)(AV) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154WE3-TLAV Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 128 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
LP154WE3-TLAV Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Światło słoneczne do czytania | N |
LP154WE3-TLAV Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP154WE3-TLAV Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
