LPM047A219A

| panel model | LPM047A219A |
|---|---|
| Zespół Marka | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LPM047A219A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 720(RGB)×1280 , WXGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 58.32(W)×103.68(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 63.72(W)×129.37(H) ×2.27(D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 450 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 52% (CIE1931) |
| Typ lampy | 9S1P WLED , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Masa panelu | 25.5g (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu JDI LPM047A219A.
JDI LPM047A219A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty JDI LPM047A219A pdf lub szczegółowej specyfikacji JDI LPM047A219A lub innych wyświetlaczy LCD JDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od JDI Dystrybutor LPM047A219A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
JDI LPM047A219A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty JDI LPM047A219A pdf lub szczegółowej specyfikacji JDI LPM047A219A lub innych wyświetlaczy LCD JDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od JDI Dystrybutor LPM047A219A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LPM047A219A"
- JDI LPM047A219A
- Arkusz danych LPM047A219A
- Obraz LPM047A219A
- Cena LPM047A219A
- Dystrybutor LPM047A219A

