LQ070Y5DG10

| panel model | LQ070Y5DG10 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y5DG10 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 152.4×91.44 mm |
| Zarys | 164.4×105.3 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ070Y5DG10.
SHARP LQ070Y5DG10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ070Y5DG10 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ070Y5DG10 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ070Y5DG10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070Y5DG10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ070Y5DG10 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ070Y5DG10 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ070Y5DG10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ070Y5DG10"
- SHARP LQ070Y5DG10
- Arkusz danych LQ070Y5DG10
- Obraz LQ070Y5DG10
- Cena LQ070Y5DG10
- Dystrybutor LQ070Y5DG10

