LQ104S1LG0A

| panel model | LQ104S1LG0A |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ104S1LG0A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 246.5×179.4×13 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 42% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ104S1LG0A.
SHARP LQ104S1LG0A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ104S1LG0A pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ104S1LG0A lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ104S1LG0A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104S1LG0A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ104S1LG0A pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ104S1LG0A lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ104S1LG0A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ104S1LG0A"
- SHARP LQ104S1LG0A
- Arkusz danych LQ104S1LG0A
- Obraz LQ104S1LG0A
- Cena LQ104S1LG0A
- Dystrybutor LQ104S1LG0A

