LQ104V1DG92

| panel model | LQ104V1DG92 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG92 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 246.5×179.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ104V1DG92.
SHARP LQ104V1DG92 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ104V1DG92 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ104V1DG92 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ104V1DG92 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG92 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ104V1DG92 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ104V1DG92 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ104V1DG92 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ104V1DG92"
- SHARP LQ104V1DG92
- Arkusz danych LQ104V1DG92
- Obraz LQ104V1DG92
- Cena LQ104V1DG92
- Dystrybutor LQ104V1DG92

