Przegląd
Specyfikacja
LQ104X2LX05A

LQ104X2LX05A Podstawowe informacje
| panel model | LQ104X2LX05A |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ104X2LX05A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | for Fujitsu FMV-STYLISTIC TB12/R; embeded Wacom digitizer. |
LQ104X2LX05A Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 122 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.069×0.207 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.207×0.207 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 212×159 mm (H×V) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (Electromagnetic Digitizer) |
LQ104X2LX05A Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Reflective |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
LQ104X2LX05A Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LQ104X2LX05A Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
