LQ10D362

| panel model | LQ10D362 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ10D362 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 246.5×179.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | Without Driver |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ10D362.
SHARP LQ10D362 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ10D362 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ10D362 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ10D362 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D362 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ10D362 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ10D362 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ10D362 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ10D362"
- SHARP LQ10D362
- Arkusz danych LQ10D362
- Obraz LQ10D362
- Cena LQ10D362
- Dystrybutor LQ10D362

