LS047K1SX02

| panel model | LS047K1SX02 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,4.7 inch, 720×1280 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS047K1SX02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 58.104×103.296 mm |
| Zarys | 61.912×114.38 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 10S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | MIPI (3 data lanes) , 25 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.2V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS047K1SX02.
SHARP LS047K1SX02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS047K1SX02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS047K1SX02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS047K1SX02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS047K1SX02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS047K1SX02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS047K1SX02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS047K1SX02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS047K1SX02"
- SHARP LS047K1SX02
- Arkusz danych LS047K1SX02
- Obraz LS047K1SX02
- Cena LS047K1SX02
- Dystrybutor LS047K1SX02

