LTA080B771A

| panel model | LTA080B771A |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTA080B771A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Zarys | 191.3×116.8 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | Full color |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | TFT Specific Analog RGB |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0/18.5/-12V (Typ.)(VDD/VEE/VGON/VSS) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTA080B771A.
Toshiba Matsushita LTA080B771A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTA080B771A pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTA080B771A lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTA080B771A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTA080B771A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTA080B771A pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTA080B771A lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTA080B771A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTA080B771A"
- Toshiba Matsushita LTA080B771A
- Arkusz danych LTA080B771A
- Obraz LTA080B771A
- Cena LTA080B771A
- Dystrybutor LTA080B771A

