LTM340YP03

| panel model | LTM340YP03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 799.8×333.72 mm |
| Zarys | 804.1×353.91 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , sRGB 100% |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LTM340YP03.
SAMSUNG LTM340YP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTM340YP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTM340YP03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTM340YP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTM340YP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTM340YP03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTM340YP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTM340YP03"
- SAMSUNG LTM340YP03
- Arkusz danych LTM340YP03
- Obraz LTM340YP03
- Cena LTM340YP03
- Dystrybutor LTM340YP03

