Przegląd
Specyfikacja
LTN154XB-L01

LTN154XB-L01 Podstawowe informacje
| panel model | LTN154XB-L01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTN154XB-L01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LTN154XB-L01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 98 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Waga | 610/630g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 344×225 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 6.7/7.0 (Typ./Max.) mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otwory i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LTN154XB-L01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 90% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Biała odmiana | 2.00 (Max.)(13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LTN154XB-L01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LTN154XB-L01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Żywotność lampy | 12K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 670V (Typ.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 42/60/65KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 1150/1380V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Zużycie energii lamp | 8.04W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
LTN154XB-L01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 460mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-XB30SRLZ-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
