LTN156AT24-P01

| panel model | LTN156AT24-P01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT24-P01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.232×193.536 mm |
| Zarys | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4S1P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LTN156AT24-P01.
SAMSUNG LTN156AT24-P01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN156AT24-P01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN156AT24-P01 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN156AT24-P01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156AT24-P01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN156AT24-P01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN156AT24-P01 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN156AT24-P01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTN156AT24-P01"
- SAMSUNG LTN156AT24-P01
- Arkusz danych LTN156AT24-P01
- Obraz LTN156AT24-P01
- Cena LTN156AT24-P01
- Dystrybutor LTN156AT24-P01
