MV240WUM-N10

| panel model | MV240WUM-N10 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV240WUM-N10 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 518.4×324 mm |
| Zarys | 546.4×352×11.7 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 14 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 65Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE MV240WUM-N10.
BOE MV240WUM-N10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV240WUM-N10 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV240WUM-N10 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV240WUM-N10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE MV240WUM-N10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV240WUM-N10 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV240WUM-N10 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV240WUM-N10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "MV240WUM-N10"
- BOE MV240WUM-N10
- Arkusz danych MV240WUM-N10
- Obraz MV240WUM-N10
- Cena MV240WUM-N10
- Dystrybutor MV240WUM-N10

