MV240WUM-N30

| panel model | MV240WUM-N30 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV240WUM-N30 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200 , WUXGA |
| Obszar wyświetlania | 518.4(W)×324(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 546.4(W)×350(H) mm |
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | TBD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | - |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | 14 (Typ.)(G to G) |
| Typ lampy | WLED , 30K hours , Without Driver |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE MV240WUM-N30.
BOE MV240WUM-N30 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV240WUM-N30 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV240WUM-N30 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV240WUM-N30 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE MV240WUM-N30 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV240WUM-N30 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV240WUM-N30 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV240WUM-N30 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "MV240WUM-N30"
- BOE MV240WUM-N30
- Arkusz danych MV240WUM-N30
- Obraz MV240WUM-N30
- Cena MV240WUM-N30
- Dystrybutor MV240WUM-N30
