NV133FHB-N31

| panel model | NV133FHB-N31 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHB-N31 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Kontur (mm) | 298.36 × 175.29 × 0.4 (H×V×D) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Grubość szkła | 0.20+0.20 mm |
| Transmisyjność | - |
| Głębia koloru | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Podświetlenie | No B/L |
| Kształt konspektu | - |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE NV133FHB-N31.
BOE NV133FHB-N31 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE NV133FHB-N31 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE NV133FHB-N31 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor NV133FHB-N31 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHB-N31 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE NV133FHB-N31 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE NV133FHB-N31 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor NV133FHB-N31 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "NV133FHB-N31"
- BOE NV133FHB-N31
- Arkusz danych NV133FHB-N31
- Obraz NV133FHB-N31
- Cena NV133FHB-N31
- Dystrybutor NV133FHB-N31
