NV133FHM-N41

| panel model | NV133FHM-N41 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N41 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 293.76×165.24 mm |
| Zarys | 305.35×188.45×3 mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE NV133FHM-N41.
BOE NV133FHM-N41 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE NV133FHM-N41 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE NV133FHM-N41 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor NV133FHM-N41 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N41 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE NV133FHM-N41 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE NV133FHM-N41 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor NV133FHM-N41 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "NV133FHM-N41"
- BOE NV133FHM-N41
- Arkusz danych NV133FHM-N41
- Obraz NV133FHM-N41
- Cena NV133FHM-N41
- Dystrybutor NV133FHM-N41

