RX415TXP01

| panel model | RX415TXP01 |
|---|---|
| Zespół Marka | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,41.5 inch, 1920×540 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| RX415TXP01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1018.01×285.5 mm |
| Zarys | 1057.5×326.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 2500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu ROGIN RX415TXP01.
ROGIN RX415TXP01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ROGIN RX415TXP01 pdf lub szczegółowej specyfikacji ROGIN RX415TXP01 lub innych wyświetlaczy LCD ROGIN, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ROGIN Dystrybutor RX415TXP01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX415TXP01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ROGIN RX415TXP01 pdf lub szczegółowej specyfikacji ROGIN RX415TXP01 lub innych wyświetlaczy LCD ROGIN, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ROGIN Dystrybutor RX415TXP01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "RX415TXP01"
- ROGIN RX415TXP01
- Arkusz danych RX415TXP01
- Obraz RX415TXP01
- Cena RX415TXP01
- Dystrybutor RX415TXP01
