S043WQ02-T

| panel model | S043WQ02-T |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ02-T cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm |
| Zarys | 105.5×67.2×4.35 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 5S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S043WQ02-T.
CDTECH S043WQ02-T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S043WQ02-T pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S043WQ02-T lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S043WQ02-T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ02-T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S043WQ02-T pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S043WQ02-T lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S043WQ02-T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S043WQ02-T"
- CDTECH S043WQ02-T
- Arkusz danych S043WQ02-T
- Obraz S043WQ02-T
- Cena S043WQ02-T
- Dystrybutor S043WQ02-T

