S050WQ06

| panel model | S050WQ06 |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S050WQ06 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 110.88×62.83 mm |
| Zarys | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S050WQ06.
CDTECH S050WQ06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S050WQ06 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S050WQ06 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S050WQ06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050WQ06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S050WQ06 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S050WQ06 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S050WQ06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S050WQ06"
- CDTECH S050WQ06
- Arkusz danych S050WQ06
- Obraz S050WQ06
- Cena S050WQ06
- Dystrybutor S050WQ06

