S050WV49

| panel model | S050WV49 |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S050WV49 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm |
| Zarys | 120.7×75.8×3.2 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S050WV49.
CDTECH S050WV49 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S050WV49 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S050WV49 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S050WV49 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050WV49 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S050WV49 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S050WV49 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S050WV49 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S050WV49"
- CDTECH S050WV49
- Arkusz danych S050WV49
- Obraz S050WV49
- Cena S050WV49
- Dystrybutor S050WV49

