Przegląd
Specyfikacja
ST2751A01-8

ST2751A01-8 Podstawowe informacje
| panel model | ST2751A01-8 |
|---|---|
| Zespół Marka | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ST2751A01-8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
ST2751A01-8 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1366×768(RGB) (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Horizontal Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 56 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.44475×0.14975 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44475×0.44925 mm (H×V) |
| Waga | 0.73Kgs (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 607.528×345.024 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 618.22×359.485 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.44 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
ST2751A01-8 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 62% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 7.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
ST2751A01-8 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
ST2751A01-8 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
ST2751A01-8 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 0.19/0.25A (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
