SXGA060SC

| panel model | SXGA060SC |
|---|---|
| Zespół Marka | OLiGHTEK |
| Descrition | AM-OLED ,0.60 inch, 1280×1024 |
| płyta | AM-OLED |
| SXGA060SC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 11.941×9.56 mm |
| Zarys | 22×17 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) |
| Kąt widzenia | |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OLiGHTEK SXGA060SC.
OLiGHTEK SXGA060SC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OLiGHTEK SXGA060SC pdf lub szczegółowej specyfikacji OLiGHTEK SXGA060SC lub innych wyświetlaczy LCD OLiGHTEK, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OLiGHTEK Dystrybutor SXGA060SC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OLiGHTEK SXGA060SC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OLiGHTEK SXGA060SC pdf lub szczegółowej specyfikacji OLiGHTEK SXGA060SC lub innych wyświetlaczy LCD OLiGHTEK, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OLiGHTEK Dystrybutor SXGA060SC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "SXGA060SC"
- OLiGHTEK SXGA060SC
- Arkusz danych SXGA060SC
- Obraz SXGA060SC
- Cena SXGA060SC
- Dystrybutor SXGA060SC

