TA014XXX01-B
| panel model | TA014XXX01-B |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.39 inch, 400×400 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TA014XXX01-B cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Słowa kluczowe Desc. | round amoled 400x400 for 1.39 inch amoled module screen |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Circular LCD |
| Skład panelu | OLED |
| Rozkład | 400×400 |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Circular |
| Aktywny obszar | 35.4 (W) × 35.4 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 38.6 (W) × 40.5 (H) mm |
| Max. Głębokość | 0.67 mm |
| Rodzina LC | VA Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 300 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 16.7M |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | MIPI |
| Kołki interfejsu | 20 Pins |
| Panel dotykowy | PCAP |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TA014XXX01-B.
White Brand TA014XXX01-B są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TA014XXX01-B pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TA014XXX01-B lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TA014XXX01-B na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TA014XXX01-B są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TA014XXX01-B pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TA014XXX01-B lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TA014XXX01-B na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TA014XXX01-B"
- White Brand TA014XXX01-B
- Arkusz danych TA014XXX01-B
- Obraz TA014XXX01-B
- Cena TA014XXX01-B
- Dystrybutor TA014XXX01-B
